Grou - 15-12-2021

 

Column

Hypnose Noord

door David Reijntjes

 

Om een appeltaart te kunnen bakken, heb je ingrediënten nodig. En een stappenplan hoe dit in de juiste volgorde te bereiden. Je kunt je vast wel voorstellen dat, wanneer je de volgorde verandert en ingrediënten weglaat, er geen heerlijke appeltaart ontstaat.

 

Ons brein doet precies hetzelfde

Om de emotie angst te ervaren moet je exact de juiste volgorde en ingrediënten gebruiken om tot het resultaat angst te komen. Dit gebeurt onbewust en razendsnel in ons brein. Als je er zo over nadenkt best wel knap, toch?

 

Verander de volgorde en/of de ingrediënten en er is geen angst meer. Zo simpel is het... maar iets wat simpel is, hoeft niet persé altijd gemakkelijk te zijn.

 

Angst ervaren we vanuit een externe waarneming (via onze zintuigen: zien, voelen, ruiken, horen, proeven). Deze waarneming wordt door ons brein omgezet in een gevoel. En van dit gevoel, daar vinden we vervolgens wat van.

 

Stel: Je ziet een spin. Dit geeft jou een gevoel (bijvoorbeeld angst), dit gevoel levert een reactie op. En van die reactie, daar vind je weer wat van.

 

Kun jij je voorstellen als je een ander gevoel zal hebben bij de spin in dit voorbeeld, dat jouw reactie dan anders zal zijn?

 

Nieuwsgierig hoe jij dit gevoel kunt veranderen? Kijk dan op mijn site www.hypnosenoord.nl/angst-tandarts hier vind je een gratis cursus hoe jij in een paar stappen van je angst af kan komen.

 

 

David Reijntjes


Hypnose Noord, Praktijk voor Hypnotherapie

hypnosenoord.nl

+31 (0)648 677 647

info@hypnosenoord.nl

 

 

Foto door Kavya P K | Unsplash

 

 

Columns David Reijntjes

 

 

Naar overzicht

Laatste nieuws

Meer Nieuws Archief Columns Recepten


LEES MEER 85b94bff-3d7f-4d52-8ea4-67896f
18-02-2025

Zonneliedpelgrimage van Jorwert naar Akkrum

LEES MEER dsc0262
18-02-2025

Strijd tussen bridgeclubs uit Akkrum en Aldeboarn

LEES MEER akkrumnesbloeit-mp-92mm
04-02-2025

Oproep: Doe mee aan de speeddate voor Akkrum-Nes Bloeit

LEES MEER mp2504pagina12
18-02-2025

Te dwaan YN MIDDEN FRYSLĂ‚N

LEES MEER drukwerkdeals-2024-01-16-a-en-
16-01-2024

Drukwerkacties Inclusief GRATIS Advertentie en/of Verspreiding

LEES MEER schermafbeelding-2021-12-21-om

Columns

Nieuws Archief Columns Recepten


LEES MEER photo-anya-petra-eijer-06752-2
18-02-2025

Soms moeten plannen aangepast worden

LEES MEER kees-parttechniek
18-02-2025

Blijven Leren of Blijven Staan?

LEES MEER img2092bvanoyenlr
18-02-2025

Jirnsum (8,5 km)

LEES MEER mirjam-bos
18-02-2025

Een koopovereenkomst: mondeling of schriftelijk?

LEES MEER landinzicht-urgenda
18-02-2025

Sleurgenda

LEES MEER schermafbeelding-2025-02-04-om
04-02-2025

Ineens krijgt dat vreselijke nieuwsbericht een gezicht…

LEES MEER img1047
04-02-2025

Het Warmte Uitvoeringsplan Nes is klaar

LEES MEER img9443
04-02-2025

Smile!

LEES MEER unknown
04-02-2025

Torenvalk (Reade wikel)

Over ons

Drukwerk en een website zijn het visitekaartje van uw onderneming. Of het nu gaat om kranten, folders, brieven, huisstijl of direct marketing. Als Media bedrijf weten wij dat en kunnen wij dit voor u verzorgen. Van opmaak, vormgeving, drukken tot en met distributie. Desgewenst kunt u de volledige verzorging van uw flyers of geadresseerd drukwerk aan ons uitbesteden.

Vragen?

Bel ons, stuur een e-mail of laat u terugbellen:

MiddelPunt Media

  • Vormgeving
  • Bestickering
  • Webdesign
  • Drukwerk
  • Verspreiding

 

Offerte aanvragen