Grou - 02-11-2020

 

Update 50 jarige jubileumeditie
oliebollenactie GAVC

 

Met een lichte pijn in ons geel-zwarte hart moeten wij eenieder meededelen dat de 50e editie van de oliebollenactie te GAVC een jaar op zich moet laten wachten. De decennia-oude GAVC traditie zal voor het eerst sinds zijn oprichting niet plaatsvinden rond de kerstdagen en de jaarwisseling. Dit heeft alles te maken met de ontwikkelingen en maatregelen die in ons land getroffen zijn vanwege het Coronavirus (COVID-19). Hierbij kunnen wij bij een actie als de oliebollenactie onmogelijk de door het RIVM en de overheid gestelde veiligheidsnormen voor onze gezondheid garanderen en hanteren.

 

In overleg met het hoofbestuur van GAVC hebben wij daarom het treurige, maar toch verstandige besluit genomen om de actie niet door te laten gaan in december 2020.  Maar wees niet getreurd! Wij als commissie zullen er alles aan doen om de jubileumeditie van deze prachtige actie aan het einde van 2021 op spectaculaire wijze weer bij jullie terug te brengen.

 

Hopelijk zien we jullie volgend jaar weer terug!

 

Met hartelijke groeten,

 

De Oliebollencommissie GAVC

 
 

Naar overzicht

Laatste nieuws

Meer Nieuws Archief Columns Recepten


LEES MEER winterhavengrou
11 november 2025

Winterhaven Grou en nieuwe Wintervaarroute maken Friesland ook in de winter aantrekkelijk

LEES MEER img-20251104-wa0007
11 november 2025

Groot onderhoud in de historische tuin rondom Coopersburg

LEES MEER vv-akkrum-teamfoto
11 november 2025

VV Akkrum voelt zich thuis in de tweede klasse

LEES MEER chatgpt-image-28-okt-2025-1136
28 oktober 2025

Feest bij MiddelPunt, onze 400ste uitgave!

LEES MEER afbeelding-van-whatsapp-op-202
28 oktober 2025

Kinderopvang Boartershiem organiseert samen met de VOAN de 11 november optocht

LEES MEER hugo-clement-jgtprdnmgqc-unspl
28 oktober 2025

Dorcas stopt met inzameling kleding via huisdepots

Over ons

Drukwerk en een website zijn het visitekaartje van uw onderneming. Of het nu gaat om kranten, folders, brieven, huisstijl of direct marketing. Als Media bedrijf weten wij dat en kunnen wij dit voor u verzorgen. Van opmaak, vormgeving, drukken tot en met distributie. Desgewenst kunt u de volledige verzorging van uw flyers of geadresseerd drukwerk aan ons uitbesteden.

Vragen?

Bel ons, stuur een e-mail of laat u terugbellen:

MiddelPunt Media

  • Vormgeving
  • Bestickering
  • Webdesign
  • Drukwerk
  • Verspreiding

 

Offerte aanvragen