Terherne - 22-09-2021

 

Na ruim een jaar van hard werken door allerlei bedrijven en onze vrijwilligers is ons dorpshuis de Buorkerij geheel verduurzaamd, gerenoveerd en gerestyled, waar we heel tevreden over zijn.

 

Vrijdag 3 september was de feestelijke opening door onze dorpencoördinator van de gemeente de Fryske Marren, Karien van Mierlo, middels het doorknippen van het rode lint onder het toeziend oog van genodigden en bestuursleden, waarna cadeaus werden aangeboden en het pand van binnen en van buiten werd bewonderd.

 

Aansluitend was er Open Huis voor alle inwoners van Terherne, waar veel gebruik van is gemaakt. Het is prachtig geworden, was vaak te horen. Nu hopen dat de coronamaatregelen snel voorbij zijn en we als dorpsgenoten in allerlei clubs weer bij elkaar kunnen komen in de Buorkerij.

 

Voor hen die er nog niet waren en toch graag nog willen kijken: zie onze facebookpagina de Buorkerij, Terherne.

 

Naar overzicht

Laatste nieuws

Meer Nieuws Archief Columns Recepten


LEES MEER schermafbeelding-2024-06-12-om
12-06-2024

Help Djoeke Hopen

LEES MEER schermafbeelding-2024-06-11-om
11-06-2024

25 jaar IJsboerderij Boereiis jubileumfeest

LEES MEER foto-156-bibliotheek-akkrum
11-06-2024

Inloopbijeenkomst verhuizing Bibliotheek Akkrum

LEES MEER BELEEF Midden-Friesland Zomer
30-04-2024

BELEEF Midden-Friesland - Zomer_2024

LEES MEER mp-202412pagina12
11-06-2024

Te dwaan YN MIDDEN FRYSLÂN

LEES MEER drukwerkdeals-2024-01-16-a-en-
16-01-2024

Drukwerkacties Inclusief GRATIS Advertentie en/of Verspreiding

Over ons

Drukwerk en een website zijn het visitekaartje van uw onderneming. Of het nu gaat om kranten, folders, brieven, huisstijl of direct marketing. Als Media bedrijf weten wij dat en kunnen wij dit voor u verzorgen. Van opmaak, vormgeving, drukken tot en met distributie. Desgewenst kunt u de volledige verzorging van uw flyers of geadresseerd drukwerk aan ons uitbesteden.

Vragen?

Bel ons, stuur een e-mail of laat u terugbellen:

MiddelPunt Media

  • Vormgeving
  • Bestickering
  • Webdesign
  • Drukwerk
  • Verspreiding

 

Offerte aanvragen