Terherne - 22-09-2021

 

Na ruim een jaar van hard werken door allerlei bedrijven en onze vrijwilligers is ons dorpshuis de Buorkerij geheel verduurzaamd, gerenoveerd en gerestyled, waar we heel tevreden over zijn.

 

Vrijdag 3 september was de feestelijke opening door onze dorpencoördinator van de gemeente de Fryske Marren, Karien van Mierlo, middels het doorknippen van het rode lint onder het toeziend oog van genodigden en bestuursleden, waarna cadeaus werden aangeboden en het pand van binnen en van buiten werd bewonderd.

 

Aansluitend was er Open Huis voor alle inwoners van Terherne, waar veel gebruik van is gemaakt. Het is prachtig geworden, was vaak te horen. Nu hopen dat de coronamaatregelen snel voorbij zijn en we als dorpsgenoten in allerlei clubs weer bij elkaar kunnen komen in de Buorkerij.

 

Voor hen die er nog niet waren en toch graag nog willen kijken: zie onze facebookpagina de Buorkerij, Terherne.

 

Naar overzicht

Laatste nieuws

Meer Nieuws Archief Columns Recepten


LEES MEER frits-002
28-02-2023

Frits koopcentrum stopt en een stukje Friesland verdwijnt

LEES MEER img-8578
28-02-2023

Passion in Akkrum

LEES MEER beleefzomer23
21-02-2023

Vijfde uitgave inspiratiemagazine Beleef Midden-Friesland

LEES MEER gcw-in-aanbouw-31-jan-2023
18-02-2023

Eerste Steen Gezondheidscentrum Wergea

LEES MEER mp230612
31-01-2023

Agenda Midden Friesland

LEES MEER 10000-flyers-ab
14-02-2023

Drukwerkacties Inclusief Verspreiding of GRATIS Advertentie

Over ons

Drukwerk en een website zijn het visitekaartje van uw onderneming. Of het nu gaat om kranten, folders, brieven, huisstijl of direct marketing. Als Media bedrijf weten wij dat en kunnen wij dit voor u verzorgen. Van opmaak, vormgeving, drukken tot en met distributie. Desgewenst kunt u de volledige verzorging van uw flyers of geadresseerd drukwerk aan ons uitbesteden.

Vragen?

Bel ons, stuur een e-mail of laat u terugbellen:

MiddelPunt Media

  • Vormgeving
  • Bestickering
  • Webdesign
  • Drukwerk
  • Verspreiding

 

Offerte aanvragen