Terherne - 22-09-2021

 

Na ruim een jaar van hard werken door allerlei bedrijven en onze vrijwilligers is ons dorpshuis de Buorkerij geheel verduurzaamd, gerenoveerd en gerestyled, waar we heel tevreden over zijn.

 

Vrijdag 3 september was de feestelijke opening door onze dorpencoördinator van de gemeente de Fryske Marren, Karien van Mierlo, middels het doorknippen van het rode lint onder het toeziend oog van genodigden en bestuursleden, waarna cadeaus werden aangeboden en het pand van binnen en van buiten werd bewonderd.

 

Aansluitend was er Open Huis voor alle inwoners van Terherne, waar veel gebruik van is gemaakt. Het is prachtig geworden, was vaak te horen. Nu hopen dat de coronamaatregelen snel voorbij zijn en we als dorpsgenoten in allerlei clubs weer bij elkaar kunnen komen in de Buorkerij.

 

Voor hen die er nog niet waren en toch graag nog willen kijken: zie onze facebookpagina de Buorkerij, Terherne.

 

Naar overzicht

Laatste nieuws

Meer Nieuws Archief Columns Gemeentenieuws Recepten


LEES MEER beleef-winter21middelpunt
13-10-2021

Magazine Beleef Midden Friesland krijgt vervolg

LEES MEER voorbeeldbrochureheerenveen
28-09-2021

De leukste adresjes in de regio Heerenveen!

LEES MEER naamloos
13-10-2021

Drukwerkactie inclusief GRATIS advertentie

LEES MEER waldemar-brandt-nhw-ko5so5i-un
20-10-2021

Wildexcursie en Wildproeverij bij Pier’s Hiem

LEES MEER image00016
20-10-2021

Hoera! Klaversma Schoenen bestaat 12,5 jaar

LEES MEER klaar-voor-de-start
20-10-2021

Grouster sloeproeiers leveren topprestatie in Amsterdam

LEES MEER whatsapp-image-2021-10-03-at-2
20-10-2021

Sax & Sticks

LEES MEER unknown
20-10-2021

U hoeft toch niet meer leren te fietsen?

LEES MEER certelogo
13-10-2021

Certe open spreekuurlocatie bloedafname in Akkrum

Over ons

Drukwerk en een website zijn het visitekaartje van uw onderneming. Of het nu gaat om kranten, folders, brieven, huisstijl of direct marketing. Als Media bedrijf weten wij dat en kunnen wij dit voor u verzorgen. Van opmaak, vormgeving, drukken tot en met distributie. Desgewenst kunt u de volledige verzorging van uw flyers of geadresseerd drukwerk aan ons uitbesteden.

Vragen?

Bel ons, stuur een e-mail of laat u terugbellen:

MiddelPunt Media

  • Vormgeving
  • Bestickering
  • Webdesign
  • Drukwerk
  • Verspreiding

 

Offerte aanvragen