BELEEF Regio Heerenveen Zomer 2025
Regio Heerenveen - 10-06-2025
Eerst in eigen regio!
Hoe fijn is het dat je in je eigen regio alles kunt krijgen wat je nodig hebt? Heerlijke natuur, gezelligheid én prachtige producten in fijne winkels van hardwerkende ondernemers. Akke Boschma kan intens genieten van de regio in en om Heerenveen en al haar mogelijkheden.
Of het nu in Heerenveen is of een van de gezellige dorpen; het wordt weer geweldig de komende maanden! Akke beseft als geen ander hoe belangrijk het is om dit alles in stand te houden.
Ze vraagt zich dan ook graag hardop af hoe we hier als inwoners aan kunnen bijdragen. Het voelt een beetje als haar taak om bewustwording te creëren. “Kijk eens om goed om je heen, leer je directe omgeving kennen én maak er gebruik van. Zodat het grote genieten kan beginnen.”
Haar motto qua inkopen? Eerst lokaal. Door jouw lokale ondernemers te steunen houd je het aanbod levendig en divers meent ze. Daarnaast bieden ondernemers je méér: een gezellig praatje, goed advies of een lekker bakkie koffie. Leuk extraatje: je belast ook nog het milieu minder door in je eigen omgeving te kopen.
De overweldigende natuur vraagt ook om een hernieuwde kennismaking. “Ik kan zo genieten van de natuur! Daar laad ik mij weer helemaal op” aldus Akke. Probeer het ook eens, pak je fiets en ervaar de wereld in de prachtige natuur. Laat de wind door je haren gaan en je gedachten en/of stress meenemen. Laat de zon je huid strelen en je batterij opladen. En vooral: laat alles even voor wat het is… Tijd voor een nieuwe blik op onze eigen omgeving. “Het is zo bijzonder wat we hier met zijn allen hebben. Laten we dit vooral koesteren én in stand houden” meent Akke.
Doe je mee met deze uitdaging: eerst in eigen regio?
Graag tot ziens!
Tekst: Janita Baron
Inspiratie Magazine Beleef Regio Heerenveen Zomer 2025 is gratis verkrijgbaar bij:
de deelnemers aan deze uitgave (o.a. winkels, horeca en hotels in de regio).
Of blader nu door het digitale magazine:
Beleef Regio Heerenveen Zomer 2025