GROU - 27-05-2020

 

Het Kompas Grou geeft de Treemter tijdelijk een andere koers. Want tijdens het zomerseizoen krijgt de Treemter naast het Grootcafé ook een winkelfunctie.

 

Zo is er overdag Kleding Outlet Grou gevestigd, met 30% tot 50% sale op de mooiste en populairste merken waaronder HV-Polo, Studio Anneloes, Superdry, Geisha en Zoso. ‘s Avonds vanaf 20:00 uur is iedereen weer van harte welkom in het Grootcafé.

Naar overzicht

Laatste nieuws

Meer Nieuws Archief Columns Recepten


LEES MEER akkrumnesbloeit-mp-92mm
13 mei 2025

Akkrum-Nes Bloeit - Bijna zover!

LEES MEER foto
13 mei 2025

Locatietheater – In de kerk uit de kast

LEES MEER foto-completesalon
13 mei 2025

Linda Look viert 25-jarig jubileum

LEES MEER beleefvoorpag
15 april 2025

BELEEF Midden-Friesland Zomer 2025

LEES MEER mp-202510-webpagina12
13 mei 2025

Te dwaan YN MIDDEN FRYSLÂN

LEES MEER drukwerkdeals-2024-01-16-a-en-
6 maart 2025

Drukwerkacties Inclusief GRATIS Advertentie en/of Verspreiding

Over ons

Drukwerk en een website zijn het visitekaartje van uw onderneming. Of het nu gaat om kranten, folders, brieven, huisstijl of direct marketing. Als Media bedrijf weten wij dat en kunnen wij dit voor u verzorgen. Van opmaak, vormgeving, drukken tot en met distributie. Desgewenst kunt u de volledige verzorging van uw flyers of geadresseerd drukwerk aan ons uitbesteden.

Vragen?

Bel ons, stuur een e-mail of laat u terugbellen:

MiddelPunt Media

  • Vormgeving
  • Bestickering
  • Webdesign
  • Drukwerk
  • Verspreiding

 

Offerte aanvragen